Prestige Group

Firma PRESTIGE specjalizuje się głównie w produkcji oraz sprzedaży profesjonalnego osprzętu do quadów i motocykli. W ofercie znajdą Państwo między innymi pługi śnieżne, zderzaki do quadów, płyty montażowe pod wyciągarki, osłony spodu aluminiowe, przyczepki do quadów, aluminiowe kufry motocyklowe, stelaże po kufry, gmole  itp. 

Firma PRESTIGE zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowieckim i funkcjonuje na rynku od roku 2006

W raz z intensywnym rozwojem Firmy w roku 2009 dla zapewnienia jeszcze lepszej obsługi wszystkich sympatyków quadów i motocykli powstał salon motocyklowy  z powierzchnią ekspozycyjną prawie 200 m.kw, na której znajdują się akcesoria do quadów i motocykli, odzież motocyklowa, kaski, oleje, torby, kufry, środki eksploatacyjne, części zamienne, wyciągarki do quadów, wyciągarki do samochodów 4x4 / lawet, liny kinetyczne, pasy i wiele innych ciekawych produktów. 

Ponad to Firma Prestige dysponuje możliwościami świadczenia usług z zakresu: cięcie laserowe oraz wodne niemal każdego materiału ( stal, aluminium, kamień, granit ) gięcie blach na precyzyjnej giętarce krawędziowej, gięcie rur, spawanie, wiercenie i wiele innych prac związanych z obróbką metali ponad to malowania proszkowego - wszechstronnego pokrywania stali - zarówno czarnej jak i ocynkowanej i aluminiowej.

Świadczymy również usługi ślusarsko - mechaniczne  wspomagające działy techniczne oraz działy utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych gdzie jest potrzebna doraźna pomoc zewnętrznej Firmy. Mieliśmy przyjemność współpracować z firmami z branży spożywczej, farmaceutycznej oraz z największą hutą szkła w Europie.

Doświadczenie nabyte od roku 2006 oraz wykwalifikowany zespół Firmy PRESTIGE pozwala na uzyskanie produktu najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnej ceny rynkowej.

Produkty Firmy PRESTIGE sprzedawane są w Polsce oraz eksportowane na rynki zagraniczne między innymi Francja, Niemcy, Słowacja, Szwecja, Austria, Ukraina, Litwa co potwierdza wysoką jakość naszych produktów. 

Zapraszamy do współpracy

Copyright © 2017 Prestige Group - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.prestigegroup.com.pl/pl/
tel. +48 44 723 05 73